Myway Consulting

MYWAY CONSULTING, alanında en etkin mühendislik firması olan OTTONOM MÜHENDİSLİK ÇÖZÜMLERİ iştirakinde kurulmuş, 2015 yılından bu yana yazılım geliştirme, yazılım satışı, eğitim ve danışmanlık alanında hizmet gösteren bir yazılım firmasıdır. Çözüm odaklı olmayı esas alan MYWAY CONSULTING iş ortaklarının ihtiyaçlarını doğru analiz ederek hızlı, yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler sunmaktadır.

MÜHENDİSLİK EĞİTİMLERİ
Yoğunlaştırılmış Tasarımcı Eğitim Programımız, işinizde yenilik yapmak için size uygulamalı olarak tasarımsal düşünmeyi öğretecektir.
Arçelik Design Academy’nin partneri olarak, çeşitli teknik ürünlerin başarılı bir şekilde geliştirilmesi için gerekli teknik ve organizasyonel becerilerin eğitimlerini veriyoruz. Alanında uzman eğitim kadromuz ile çalışanlarınızın gelişimini destekliyor, firmanıza değer katıyoruz.

AUTODESK ÇÖZÜMLERİ
Aynı zamanda Autodesk Bayisi olan MYWAY özellikle Autodesk’in ürün tasarım ve üretim paketi kapsamında yazılım satışı, eğitim ve teknik destek vermektedir.

DANIŞMANLIK
Kendi geliştirdiğimiz ERP (Enterprice Resource Planning) çözümümüz ile çok yakında düşük maliyetli ve sürdürülebilir bir çözüme ulaşacaksınız.

 • •Kurulduğumuz günden itibaren iş ortaklarımız ve müşterilerimiz için öncü ve yenilikçi çözümler üretiyoruz.
  • Farklı grup şirketlerimiz ile sektörün her segmentine hitap ederken, dünya teknolojilerini yakından takip ederek ülkemizde eğitim, danışmanlık ve yazılım ürünleri üzerine çalışıyoruz.
  • Çeşitli teknik ürünlerin başarılı bir şekilde geliştirilmesi için gerekli teknik ve organizasyonel becerilerin eğitimlerini veriyoruz.
  • Dünyada en çok kullanılan, endüstriyel amaçlı yazılımları portföyünde bulundurmakla tanınan Autodesk’in Türkiye’deki yüzü olarak satış ve satış sonrası süreçlerini yönetiyor, ihtiyaçları analiz ederek sürdürülebilir çözümler sağlıyoruz.
  • Uzman kadromuz ile çalıştığımız tüm projelerde iş ortaklarımıza yenilikçi çözümler sunuyoruz.
  • Geliştirdiğimiz ERP çözümümüz ile maliyet avantajı sağlarken aynı zamanda veri güvenliğinizi koruyor, satıştan bütçelemeye, üretimden ön muhasebeye kadar iş süreçlerinizi basitleştiriyoruz.